Tippmodell Karmen Pedaru lapsepõlvest: vanaisal läksid veidi närvid läbi, aga oli, nagu oli


MyHits Awards
MyHits AwardsFoto: Taavi Sepp

Tippmodell Karmen Pedaru ei jää pealtvaatajaks, kui mõni loom täbarasse olukorda satub, Varjupaikade MTÜ püsiannetajana ei pea naine paljuks eriti traagiliste juhtumite korral ka lisasummasid välja käia, avaldab värske Naisteleht.

Vanaema ja vanaisaga üles kasvanud Karmen (30) pakub, et kõige rohkem redutas korraga tema toas kaheksa kassi. "Vanaisal läksid veidi närvid läbi, aga oli, nagu oli," naerab ta.

Mida külmemaks ilmad läksid, seda enam tundus väikesele Karmenile ainuõige teguviisina loomakestele ulualust pakkuda ja ega vanaisa tema toas käinud, aga kasside kasvades sai ta aru küll, et elamisse on tekkinud uued loomad, pajatab naine, kuid saladuse ilmsiks tulekul ei jäänud üle muud, kui kassipoegadele teine elupaik otsida.

Loomasõbrana peab ta nõrgemate aitamist enda kohustuseks, eriti veel siis, kui tagajärjed on tekkinud inimeste hoolimatusest.

Loe pikemalt Karmeni mõtetest loomade kohta ja sellest, kes on kõige eksootilisemad loomad, kellega ta on kaamera ees poseerinud värskest Naistelehest.