Trummar Marko Atso kihlatu Cerli Sarv: kõik naised on vaimusilmas ideaalmehe valmis loonud, aga siis tuleb kõige ootamatumal hetkel su ellu üks karvakoll ja võtab sul käest kinni

 (22)
MARKO ATSO, CERILI SARV
MARKO ATSO, CERILI SARVFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Värskes Kroonikas meenutab legendaarne trummar Marko Atso oma tundeid õhtust, mil ta oma kallima, tänase kihlatu Cerli Sarvega esimest korda kohtus. Cerli, kes oli tol ajal abielus hoopis teise mehega, meenutab ka enda pool loost.

“Kõik naised on vaimusilmas ideaalmehe valmis loonud, mõni selle ka leidnud, aga siis tuleb kõige ootamatumal hetkel su ellu üks karvakoll, võtab sul käest kinni ja sul käib selline laks kehast läbi, et — oh my god!” meenutab naine.

Cerli oli tolleks ajaks olnud oma elus ühes ainsas suhtes ja see suhe oli tema abikaasaga. “Kunagi mu ema ütles mulle, et naise kõige suurem väärtus on see, kui ta väärtustab ennast ega lase end meeste poolt lörtsida ja see mõte on mind saatnud kogu elu,” räägib ta. “Armastuse-klõks on mul käinud ära kahe mehega — mu endise abikaasa ja laste isaga ning nüüd Markoga. Ma ei uskunud iial, et tuleb üks karvane ja lõhub mu stabiilse turvamulli ära, mida olen kogu elu hoidnud ja jumaldanud, aga ta tuli, see juhtus ja midagi ei saanud teha.”

Loe pikemat intervjuud Marko ja Cerliga värskest Kroonikast.