Tuuli Roosma: naised võivad emaks saades kaotada kogu oma iseseisvuse

 (21)
Tuuli Roosma
Tuuli RoosmaFoto: kristjan lepp, Ajakirjade Kirjastus

Teleprodutsent ja saatejuht Tuuli Roosma jagab Kroonika vastilmunud eris Eesti edukad meelelahutajad 2018 nõu, kuidas olla edukas ja saavutada majanduslik sõltumatus.

"Kui on võimalik, hoia alati vähemalt kolme kuu elamisraha varuks, sest see kaitseb sind ootamatuste eest ning annab vajaliku enesekindluse," soovitab Tuuli. "Proovi hoiduda laenu võtmast ja jäta ostmata uus käekott võu uhkem auto ning ära mine nädalasele puhkusereisile, kui see kulutab ära su "iseseisvuse raha"!"

Lisaks tunnistab Tuuli, et just tüdrukud peaksid mõtlema majanduslikule sõltumatusele, sest me võime küll mõelda, et elame võrdsete võimaluste maailmas, aga naistele makstakse ikka vähem palka, naised on vähem enesekindlad ning naised võivad emaks saades kaotada kogu oma iseseisvuse. "Kogu hooldushoormus laste ja vanemate eest on ja jääb ilmselt veel pikaks ajaks naiste õlule," räägib ta.

Tuuli leiab, et kui ta oleks ehitanud oma enesekindluse üles kõigi teiste arvamusele, siis tema parim võimalik saavutus majanduslikus plaanis olnuks ilmselt saada rikka mehe abikaasaks.

Loe pikemat intervjuud Tuuliga Kroonika vastilmunud erist.