Värskes Annes & Stiilis: Mari-Liis Lille kirev ja keerulisi otsuseid täis elu


Värskes Annes & Stiilis: Mari-Liis Lille kirev ja keerulisi otsuseid täis elu
Foto: Stina Kase, Anne & Stiil

Kaks aastat tagasi raputas näitleja Mari-Liis Lill (31) meid küsimusega “Mis on sellel pildil valesti?”. Sestsaati on ta lavastanud oma esimese tüki, kirjutanud kolumne, osalenud heategevuses. Küsimus, mida ta ise kõige enam kuulnud, on kolmeaastase poja “Emme, miks sa jälle lähed?”.

Eelmise aasta sügisest alates jäi Mari-Liis mitu puhku haigeks. Küllap mingil põhjusel, usub ta. Aga miks? Selle üle juureldes taipas Mari-Liis, et kehva äraütleja ning veel viletsama puhkajana on ta teinud väga palju tööd. “Suuremat laadi hingeline erialaline segadus on viinud mind mõtteni, mis see on, mida peaksin edasi tegema,” arutleb ta. “Usun, et inimene peaks tegema seda, milles temast on kõige rohkem kasu. Kuid ma pole kindel, kas näitlejatöö Draamateatris on praegu mu maksimum. Mind on kutsutud ka poliitikasse, kuid mõned asjad on mul teatris veel tegemata… Ja kuna pole vastuseid, võtabki keha pausi haiguse näol, et järele mõelda.”

Pärastlõuna Mari-Liisi ja tema elukaaslase, näitleja Ivo Uukkivi (49) Kalamajas asuvas kodus on väga mõnus. Koduukseni viiv koridoritrepp ja selle mademed on täis värskeid erkrohelisi taimi; akvaariumis ringlevad vaikivad kalad ja köögiakna taga on avatud välisöökla tihastele. Pea iga toa laes troonib lühter ning märgina noore naise ärksast maitsest ripub varnas mitu pisikest vintage’i-hõngulist ridiküli. Mari-Liis tõstab ümmargusele lauale kõrged roosilised tassid teega ja meepurgi ning päike heidab tuppa esimese ehtsa kullaprooviga kiire sel kevadel.

Seotud lood:

Edasi loe värskest Annest & Stiilist.

Veel aprilli ajakirjas:

* Kuidas ravida murtud südant?
* Kõrged kontsad — poolt ja vastu.
* 21 lahendust erinevatele juustemuredele.
* Neli naist muutumismängus.
* Miks me ei viitsi seksida?