Võta eeskuju! Muusik Sandra Vabarna õpib trendikat elukutset

 (92)
Presidendi vastuvõtu külalised fotoseina ees
Presidendi vastuvõtu külalised fotoseina eesFoto: Rauno Volmar

Käesolev aasta on meile kõigile üsna muutusterohke olnud. Samamoodi ka Trad Attacki solisti Sandra Vabarnale, kes hetkel on beebiootel. Lisaks uuele ilmakodanikule tuleb Sandra ellu ka uus lisaamet!

Möödunud nädala lõpus andis Sandra oma Instagrami kontol teada, et laupäeval avalikustab ta midagi eriti põnevat. „Ma olen juba aasta aega mõtelnud ühte mõtet ja vaikselt ka tegutsenud sellel suunal, aga kuna ma ei pannud endale mingit ajalist eesmärki, siis ei ole sellest siin ka veel juttu teinud,” vihjas Sandra oma pea kümnele tuhandele jälgijale.

„Nüüdaga juhtus selline äge asi, et ma kandideerisin ühele rahvusvahelisele koolitusele ja mind võeti sinna programmi vastu! Sain aru, et see on märk, et olen õigel suunal ja aeg on omamõtted tegudeks teha!”

Laupäeva keskpäeval toimunud Instagram live´l avalikustas Sandra, et on otsustanud õppida coachiks ehk eestikeeli motivatsioonitreeneriks. „Olen avastanud,et mulle meeldib inimesi aidata,” sõnas naine, kelle uutel tegemistel saab silma peal hoida siin.