30ndates naine: pean koroonakriisile tänulik olema, sest tänu sellele on mu elus täna üks väga eriline mees

 (8)
30ndates naine: pean koroonakriisile tänulik olema, sest tänu sellele on mu elus täna üks väga eriline mees
Foto: Pexels

Olen 30ndates naisterahvas ja minu viimane suhe jääb ca viie aasta tagusesse aega ja kuigi mu elus on sellest ajast olnud nii mõnigi mees ja ka lühemat sorti tõsisem kurameerimine, siis sellist inimest, kellega ma päriselt tahaksin koos olla, ma ei olnud seni leidnud. Tunnistan, mu latt on üsna kõrge ja kipun meestes pigem vigu leidma ning vahel ehk isegi liiga täiuslikku inimest otsima, aga...

…nii uskumatu, kui see ka pole, pean koroonakriisile tänulik olema, sest tänu sellele on mu elus täna üks väga eriline mees.

Kuna olen aastaid elanud vallalise elu, aga samas olen väga sotsiaalne inimene, siis paratamatult tundsin end koduseinte vahele lukustatuna üksikuna. Nii tegin endale üle pika aja taas Tinderisse konto ja suhtlesin aktiivselt teiste üksikute inimestega. Kuni tutvusin TEMAGA.

Tinderis jäi mulle ühel hetkel ette üks meesterahvas, kellele kohe ei osanud tähelepanu pöörata, aga kui suhtlema hakkasime, avastasime mõlemad, kui hea klapp meil on.

Saime ka reegleid rikkudes korduvalt kokku — jalutasime, kokkasime, sõitsime ratastega jne — ning ühel hetkel avastasin, et olen täiega armunud. Tema tunnistas, et ta on ka ja olemegi koos ning vaatame, mis meie suhtest n-ö “tavaolukorras” edasi saab.

Ma mõtlen ikka, et huvitav, kas oleksin talle andnud võimaluse, kui parasjagu oleks olnud võimalus edasi väljas käia, uute inimestega tutvuda ja oma tavapärast elu elada. Kardan, et mitte, aga selles osas olen tõesti tänulik, et nii läks.

Usun, et mind ootab ees üks suur seiklus!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 17. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis, välja arvatud erandid seoses Baltikumi ja Soomega. Loe lähemalt kriis.ee lehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!