Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Eestlanna pahandab: kui asi puudutab voodielu, siis on üks asi, mille mehed peaksid endale kähku selgeks tegema

 (125)
Eestlanna pahandab: kui asi puudutab voodielu, siis on üks asi, mille mehed peaksid endale kähku selgeks tegema
Foto: Shutterstock

Olen jaganud voodit päris mitme mehega, seega ei kirjuta ma oma väikest nõuande lugu, tuginedes vaid ühele kogemusele. Ka väike ristküsitlus sõbrannade seas viitas samale tulemusele — mees võib voodis olla super, aga üht asja teeb ta ikka valesti!

Ehk siis tavaline olukord — oled mehega voodis, asjatate seal, oletame näiteks, et ta teeb sulle suuseksi ja kaasab ka oma näpud. Sul on ülihea, oled juba tulemisele lähedal ning näitad seda ka oma keha ja häälega välja… Ning mis siis juhtub? Mees vahetab kardinaalselt oma keele- ja näputehnikat, lisab sellele mingit veidrat endapoolset vunki juurde ja orgasm lähebki lörri, sest ta rikub kõik ära.

Mehed, pange endale kirja, tehke meeldetuletus või printige välja — kui naisel on voodis hea ja ta annab sellest märku, ärge muutke mitte midagi! Ärge muutke tempot, enda asendit, ärge hakake õrritama. Jätkake täpselt samamoodi!

Usun, et räägin siin paljude naiste nimel. Ausalt ka, te ei tee oma muutmisega asja paremaks, vaid rikute ära imelise orgasmikogemuse. Mehed, tehke endale see kähku selgeks ja usun, et teie naised tahavad teiega senisest mitu korda rohkem seksida!

Naised, kas nõustute sellega?