Entusiastlik mees uurib: tahaksin üle kõige koos naisega trennis käia, aga ta ei võta üldse vedu. Mida teha?

 (21)
Entusiastlik mees uurib: tahaksin üle kõige koos naisega trennis käia, aga ta ei võta üldse vedu. Mida teha?
Pilt on illustreeriv.Foto: Anastase Maragos/Unsplash

Saime kirja ühelt mehelt, kes sooviks üle kõige nädalas mõned korrad teha trenni oma kallimaga, kes siiamaani kõigi nende koosoldud aastate jooksul ei ole sellest üldse huvitatud olnud.

"Kirjutan, sest äkki mõni mees oskaks öelda, kuidas ma saaksin oma naist trenni meelitada. Ütlen kohe ära, et ta on niisamagi heas vormis ja ma ei taha, et ta hakkaks alla võtma või minu pärast ennast muutma, ma tahaksin lihtsalt, et ta ennast natukenegi rohkem liigutaks ja et meil oleks üks tore ühistegevus.

Tahaksin käia temaga koos jooksmas, ujumas, ehk mõnes rühmatrennis vahel, või kasvõi teha siis kodus teleka ees kätekõverdusi ja kõhulihaseid. Olen talle sellest mitmeid kordi rääkinud, kuid ta ütleb, et talle ei meeldi üldse trenni teha ja tehku mina üksinda. Et tal ei ole vaja alla võtta, nii et milleks?

Minul on jällegi raske aru saada, kuidas ta viitsib peale tööpäeva diivanil tundide kaupa vedeleda, lakke vahtida ja raamatuid lugeda, öeldes, et tal ei ole peale tööd enam millekski energiat. Trenni tegemine ju seda annabki!

Igatahes olen ma mitu aastat üritanud ja ta ikka veel keeldub trenni tegemast. Kuidas ma saaksin selle teemaga talle läheneda, et ta kasvõi prooviks?"