Hämmingus naine: kas kauapüsivad meigitooted on asotsiaalidele mõeldud?

 (43)
Hämmingus naine: kas kauapüsivad meigitooted on asotsiaalidele mõeldud?
Kas ujumaminekuks veekindlast ripsmetušist enam tõesti ei piisa?Morguefile. Pilt on illlustratiivne

Naistekale kirjutas keskealine naine, kes ei jõua ära imestada, miks on olemas kõikvõimalikud eriti kaua peal püsivad kosmeetikatooted.

Olen varases keskeas naine. Olen juba ammu imestanud reklaame vaadates ja poes muidugi ka, et miks on olemas deodorandid, mis kaitsevad sind 48 või isegi 72 tundi, huulepulgad, mis püsivad peal terve ööpäeva, šampoon, mis hoiab juuksed nädal aega puhtad ja ma ei tea mis kõik veel… Miks peaks keegi tahtma deodoranti, mis püsib kaks ööpäeva peal? Kes on need naised, kes ei pese ennast kaks ööpäeva? Kas kauapüsivad tooted on mõeldud kodututele, kellel lihtsalt pole võimalust ennast pesta?

Valmistun praegu päikesereisiks soojale maale ookeani äärde. Läksin siis kosmeetikapoodi ja soovisin osta veekindlat ripsmetušši — noh et ookeanilainetest astuks välja ikka naine, mitte panda. Müüja kuulas mind lahkelt ära ja soovitas “hoopis paremat” toodet — ripsmetušši, mis püsib peal kolm päeva kuni terve nädal! No mis mõttes? Ma tahan ju ainult probleemideta ujuda, mitte meigiga magada. Ma tõesti ei leia, et oleks eriline raskus hommikul ripsmeid värvida ja õhtul meik maha võtta. Iga hommik kaenlaaluseid pesta ja deodoranti kasutada. Vahepeal huulevärvi värskendada. Oeh.

Naised, kas teie kasutate kauapüsivaid tooteid? Miks?