ISADEPÄEVA JUTUKONKURSS | Üleskutse emadele ja lastele: kirjuta meile isast üks ilus meenutus ja võida põnevat lugemist!


ISADEPÄEVA JUTUKONKURSS | Üleskutse emadele ja lastele: kirjuta meile isast üks ilus meenutus ja võida põnevat lugemist!
Foto: Pexels

Pühapäeval on isadepäev ja sellega seoses keskendume sellel nädalal ekstra just tublidele isadele. Seetõttu palume ka sul meenutada oma isaga seoses mõnda armsat seika, korda, kui ta sind tõeliselt aitas või korda, kui sina talle abikäe ulatasid. Miks mitte ka lihtsalt lugu sellest, miks sinu isa sulle kallis on?

Näiteks Naisteka peatoimetaja Keilit tunnistab, et just isa on inimene, kes on tema elu kõige rohkem mõjutanud. Kui täna on vaja mõni tähtis otsus vastu võtta või mõelda välja lahendus küsimusele, kuidas lahendada probleemi, mõtleb Keilit just sellele, kuidas käituks tema isa. Kui ta meenutab oma lapsepõlve, siis sageli meenuvad talle just isa tehtud totrad naljad või sünnipäevaks toodud küünaldega tort, millele käis taustaks alati mõni isa laulujupp. Keilit tunnistab, et just isa õpetas teda elu huumoriga võtma ja mitte nii väga pabistama.

Kirjuta sinagi meile oma isajutt naistekas@delfi.ee, sest parimad lood saavad kingiks ka mõne põneva raamatu.