Kuri naine: keelasin mehel nädalavahetusel sõpradega grillima minna. Ta saatis mu kuu peale ja läks ikka!

 (77)
saroleekasvatajad
Pilt on illustreeriv.Foto: Lii Sammler

Saime kirja kurjalt naiselt, kes tahab jagada oma muret seoses koroonaviirusega ja saada soovitusi teistelt naistelt, kelle mehed samuti ei võta viirust tõsiselt ning arvavad, et just praegu oleks sobilik aeg sõpradega aega veeta.

“Kujutasin ette, et nädalavahetusel teeme mehega kodus suurpuhastust. Ja äkki käime kodu lähedal jalutamas. Sest olgem ausad, praegu oleks ju mõistlikum olla kodus ja puutuda võimalikult vähe teiste inimestega kokku. Abikaasa aga on hoopis teisel arvamusel.

Tema pakkis aga oma grillimisasjad laupäeval kokku ja ütles mokaotsast, et ei viitsi enam kodus istuda ja läheb sõbra poole grillima. Mul vajus lausa suu üllatusest lahti. Milline jultumus! Praegusel ajal, kus peaks teiste inimestega kontakti vältima. Ütlesin, et selline jama unustagu kohe ära. Jah, ma lausa keelasin tal minna. Tema aga teatas, et mina ärgu paanitsegu, istugu kodus kui tahan, ja juba oligi uks tema järel sulgunud.

Ma olin nii vihane, et ei rääkinud terve pühapäeva ka temaga ühtegi sõna. Kuidas ta sai üldse nii rumala idee peale tulla? See pole ju naljaasi.

Naised, andke mulle nõu — kas teie mehed on ka nii põikpäised ja kuidas saaks neile aru pähe panna?”

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!