Lugeja avaldab, kuidas jälitamine võib vahel olla ka lihtsalt paranoia: see kutt küll aru ei saanud, et tüdruk tema eest põgenes

 (6)
Lugeja avaldab, kuidas jälitamine võib vahel olla ka lihtsalt paranoia: see kutt küll aru ei saanud, et tüdruk tema eest põgenes
Foto: Ilmar Saabas

"Minu kursavennal 90ndal juhtus päriselt nii, et tuli mingi hilise peo pealt ja tahtis viimase Mustamäe trolli peale jõuda," kirjutab üks kommentaator artikli "Õudne! Mees jälitas pikalt pimedal tänaval kõndivat naist ja hirmutas ta tõsiselt ära. Aga tal oli selleks väga hea põhjus!" kommentaariumis.

"Täpselt ei teadnud, millal see läheb ja mobiile tudengitel siis ei olnud jne.

Igal juhul, ta kiirustab trollipeatuse poole ja ees kõnnib mingi tüdruk, kes hakkab kiiremini käima, Kuna kursavend tõstab ka tempot, siis tüdruk jookseb ja kursavend ka, sest ilmselt muidu jääb ta trollist maha. Tüüp ise veel nii ilusti rääkis hiljem, et tema küll aru ei saanud, et see tüdruk tema eest ära jooksis, aga eks ta ikka vähe tahmane oli ka.

Siis tuli troll, tüdruk jõudis peale ja karjus, et mingi pervert ajab teda mööda linna taga, mille peale tuli trollijuht ja pani kursavennale pasunasse ega lasknud teda trolli sisse. Lausa ime, et politseid ei kutsutud.

See on päriselt juhtunud lugu, teine oli mitu päeva loengutel sinise silmaga nagu panda. Meil kursusel tuletati seda ikka aastaid meelde."