Lugeja ei mõista: mis küll nende naiste peas toimub, kes endast 10 "seksikat" fotot päevas sotsiaalmeediasse postitavad?

 (139)
Lugeja ei mõista: mis küll nende naiste peas toimub, kes endast 10 "seksikat" fotot päevas sotsiaalmeediasse postitavad?
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Vaatan mina oma Facebooki seina ja mõtlen. Mõtlen, et mis küll toimub inimeste peas, kes päris elus paistavad justkui normaalsed inimesed olevat, aga Facebooki või Instagrami lahti tehes selgub, et nad teevad endast kümneid ja kümneid pilte, üks "seksikas" poos ja nägu järgneb teisele. Ja postitavad need teistele vaatamiseks kõik üles.

Mina klubis, mina seenel, mina mere ääres, mina päikeseloojangus, mina õunapuu otsas, mina aasal, mina voodis, mina vannitoas, mina peegli ees ühe, teise, kolmanda, neljanda ja kahekümneviienda kleidiga. Mina koeraga, mina kassiga, mina teen süüa, mina söön, mina joon täna šampust, aga eile jõin veini ja üleeile hoopis tekiilat. Ma panin täna musta salli kaela, aga eile oli mul kollane ja homme tuleb pilt, kus mul on sinine sall.

Te teate küll neid, jätkama vist ei pea selle loeteluga.

Kas keegi neist, kes seda kirjutist siin lugema juhtub, palun räägiks ausalt ära, mis mõnu saab enese säärasel moel eksponeerimisest? Miks te seda teete?

Mina suudan tulla kahe selgituse peale, mis võivad muidugi olla täiesti valed.

Üks on see, et sel vaesel tüdrukul/naisel on kõige madalam enesehinnang ning ainus, mis aitab seda natukenegi upitada, on laigid ja kommentaarid, mis sõbrad piltidele panevad. Selleks, et iga päev endale kinnitada, et olen ikka veel ilus, tuleb postitada uus pilt. Soovitavalt seksikam, paljam ja kelmikam kui eile.

Seotud lood:

Teine variant on see, et tegu on lihtsalt harukordselt edeva eksemplariga ning ta kasutab talle antud võimalust sadade inimesteni jõudmiseks maksimaalselt ära.

Kolmas võimalus on muidugi see, et ta on võtnud enda peale kohustuse Facebook või Instagram täis postitada ega loobu enne, kui see missioon täidetud on.

Või mis seal veel on, millest minusugune igav ja hall hiireke aru ei saa? Ma nimelt ei tunne mingit tungi end iga päev pildistada, veel vähem neid pilte teistele vaatamiseks panna. Ja tegelikult, kui ma teile päris ausalt ütlen, ei tunne ma “olen täna jälle ilus” piltide vastu ka mingit huvi. Oleks seal siis midagi põnevatki — reis või sünnipäevapidu või pulmad või midagi lahedat, teistsugust. Aga ei ole. Ikka üks ja seesama “mina ja minu uus kleit”.

Et siis rääkige nüüd suud puhtaks, anonüümselt kommentaariumis ju võib!