Lugeja: naised, võtke eeskuju Kaire Vilgatsist ja unustage need nirud ajakirjamodellid!

 (103)
Arutle kommentaariumis!
Su nägu kõlab tuttavalt 1. saade
Su nägu kõlab tuttavalt 1. saadeFoto: Ilmar Saabas

Eilse näosaate suurim üllataja oli kahtlemata Kaire Vilgats! Usun, et paljude televaatajate lõuad vajusid imestusest ja imetlusest põlvini, kui see vapper naine lavale ilmus ja kõik, absoluutselt kõik letti lõi!

Kaire, sa oled üks tubli naine ja eilse saate võitu 100% väärt! Kui vähe on naisi, kes end selliste kehavormide juures nii hästi ja enesekindlalt tunnevad ning selle asemel, et peitu pugeda, häbeneda ja punastada, katvad rõivad seljast heidavad ning ainult bikiinide väel tuhandete televaatajate ette astuvad?! Milline enesekindlus ja eneseusk eile tema esitlusest kiirgas — lihtsalt imeline!

Mul oli nii hea meel teles lõpuks näha normaalsete kehavormidega ilusat naist. Kõrini on neist nirudest modellidest, kes ajakirjade esikaantel veelgi nirumaks lõigatud ja kelle eeskuju tõttu isegi lasteaialapsed dieeti peavad. Kaire näitas oma etteastega, et ka normi järgi võttes suurem naisekeha on ilus ning näitamist ja vaatamist väärt. See ei ole midagi roppu, rõvedat ja häbenemisväärset, nagu mõned üritavad väita, vaid täiesti normaalne ja kena. Volüümikamad naised ei pea end häbenema ega põdema selle pärast, et nr 32 seelik selga ei lähe, hoopis vastupidi. Tuleb uhke olla selle üle, mis sulle on antud!

Naised ja noored tüdrukud — võtke eeskuju! Kaire Vilgats on tõeline naine!

Hea lugeja, kuidas sulle Kaire Vilgatsi eilne etteaste meeldis?