Lugeja pahandab: paksude kintsude ja inetu tselluliidiga naised ei tohiks ka kuumalaine ajal miniseelikut selga panna!

 (201)
Avalda arvamust: kui mini on liiga mini?
Lugeja pahandab: paksude kintsude ja inetu tselluliidiga naised ei tohiks ka kuumalaine ajal miniseelikut selga panna!
Pilt on illustreerivFoto: Unsplash

Olin nüüd pikalt puhkusel, aga möödunud nädalast juba kontoris tagasi ja nagu kõik teavad, on praegu kuumalaine ja endale midagi riidekapist kontorisse selga valida päris keeruline. Aga no eks mõned viisakad suvised riided ju ikka leiab ja saab neid siis kordamööda kantud-pestud. Mis mind aga paneb imestama on see, kui miniks on mõne naissoost kolleegi seelikuke soojade ilmadega muutunud. Rääkimata vaatepildist, mida tänaval kohtab.

No ma saan aru küll, et õues on põrgulikult soe ja higi tilgub tahes-tahtmata mööda selga alla ja teksapükste kandmisest võime vaid unistada, aga kas ikka mikromini sobib kontoris kanda, kui seal on ka mehed ja tähtsad ülemused (kes muide ilma trotsides ikka pikkade käistega triiksärki ja pikki pükse kannavad)? Rääkimata siis veel plätudega kontorisse sammumisest (tervitused varbafoobikutele!).

Minu kollektiiv on suur ja sinna kuulub palju naisi. Need jagunevad kahte lehte: paljastajad ja mittepaljastajad. Ja no tõepoolest, ikka natukene peaks mõtlema, mida selga panna. Eriti, kui sul on paksud kintsud ja inetu tselluliit, mida tõesti keegi päevast päeva näha ei soovi.

Mida teised arvavad, kui lühikese seelikuga on okei kontorisse tulla?