Lugeja sõpradest, kes nagu harakad raha kallale lendasid: kes tahtis kõrge palga eest tööd, kes laenu ning kes niisama raha ja kingitusi

 (25)
Lugeja sõpradest, kes nagu harakad raha kallale lendasid: kes tahtis kõrge palga eest tööd, kes laenu ning kes niisama raha ja kingitusi
Foto: Dom J/Pexels

Eile avaldasime ühe naise šokeeriva loo, kuidas ta, vaatamata vaeses peres kasvamisele, suutis enda elu ja karjääri üles ehitada ning teenib täna korralikku palka, aga kõik vanad sõbrad ja lähedased on nüüd tema raha kallal nagu harakad. Nii mõnelgi lugejal oli sarnane kogemus varnast võtta.

"Ma olen 3/4 oma perekonna ja tuttavatega suhted katkestanud just samadel põhjustel.

Näiteks, nii mõnegi tuttavaga oli meil ühine esimene töökoht, kus saime ka sama palka. Nemad olid kohe oma elu elamas, raiskasid rahad ära, samas, kui mina käisin kooli kõrvalt tööl, panin raha kõrvale, kui jäätise letist mööda läksin, siis suu jooksis vett.

Panin viis aastat raha kõrvale ja otsisin lisatööd, et siis oma esimene firma asutada, mis samuti ei toonud kolm aastat mitte mingit tulu. Siis, kui mul hakkas hästi minema, olid kõik kohe platsis. Kes tahtis kõrge palga eest tööd, kes laenu ning kes niisama raha ja kingitusi.

Kannatasin nende norimisi ainult pool aastat enne, kui kõik pikalt saatsin ja ütlesin, et näe teie olete terve oma elu elanud, aga mina hakkan nüüd elama. Küll siis sajatati ja õigustati. Aga lahti ma neist sain."