Madala palgaga üksikema: mul polnud isegi kohta, kus lastega hambaid pesta

 (106)
Madala palgaga üksikema: mul polnud isegi kohta, kus lastega hambaid pesta
Foto: Shutterstock

Värske Eesti Naise juulikuu numbris räägivad oma lood madala palgaga eestlannad, kes peavad saama kuus hakkama alla 600 euroga. Loo kommentaariumis jagas oma positiivse suhtumisega lugu veel üks naisterahvas.

"Olin ka üksikema ja jätsin seetõttu kooli pooleli, et rohkem tööl käia. Samuti käisin ja käin siiani second hand kauplustes, kust leiab 2-3 euroga isegi brändikaupa, mis poes maksavad 60-70 euri.

Ma ei saa aru, miks Eestis on see "üksikema" tiitel tehtud nagu haiguseks. Et kui oled üksikema siis oled hädine ja virised ja kõik on halb?

Kahjuks ei saagi käia koolis, kui tuleb maksta makse ja võlgu. Tuttav tunne. Käid oma koolid läbi siis, kui muu elu jonksus on. Me elame eestis. Siin ongi raske.

Aga tänapäeval on Facebookis lausa abivajajate grupid, kus administraatoritele kirjutades, on sul võimalik kas ajutist või lausa igavest abi saada mis iganes moel. Tulebki enda ego maha suruda ja küsida.

Mul polnud mõned aastad tagasi isegi kohta, kus lastega hambaid pesta.Tänaseks olen õnnelik, et see etapp mu elus läbi on ja samas, et see oli. See oli nagu ellujäämiskoolitus. Kui selle läbid, oled tugevam kui eales varem.

Olen tänulik, et olen praegu see, kes olen. Ole sina ka ja hakka elama!"