Masenduses naine: kõik mehed on mu jaoks nii igavad!

 (111)
Masenduses naine: kõik mehed on mu jaoks nii igavad!
MorgueFile. Pilt on illustratiivne

Naistekale kirjutas noor naine, kes ei püsi ühegi mehega pikalt koos, sest need ei suuda teda piisavalt üllatada ja suhtes pinget hoida.

Olen 27-aastane naine. Kui varem elasin peost peoni, üheöösuhtest üheöösuhteni ja polnudki püsisuhtest huvitatud, siis nüüd olen vaikselt hakanud pere loomise ja lapse saamise peale mõtlema.

Elan praegu üsna samamoodi edasi, lihtsalt vaatan mehi natuke teise pilguga. Tutvun tihti uute meestega, aga nüüd üritan nendega pikemalt suhtes olla kui üks öö või üks kuu, sest tahan teada, mida nad endast täpsemalt kujutavad ja kas nendega oleks potentsiaalne pere loomine võimalik.

Tahate teada, mis järeldusele ma olen jõudnud? Mehed on igavad! Kutsuvad kohtama, toovad lilli, küsivad ühtesid ja samu küsimusi ning mina üritan naeratada, samal ajal haigutust alla surudes...

Kus kõik huvitavad mehed on? Sellised, kes mõtleks midagi ägedamat välja kui kino ja restoran?

Palun öelge, et sellised mehed on ka olemas. Muidu pole mul lootustki peret luua, sest kui mind mees juba pärast kahte nädalat suhtlemist surmani ära tüütab, siis kuidas oleks üldse võimalik temaga kaks või lausa kakskümmend aastat koos olla?