Mees kurdab kergete elukommetega armsama üle: kas tõesti on 25aastane naine juba teiste meeste poolt nii läbi käidud?

 (347)
Mees kurdab kergete elukommetega armsama üle: kas tõesti on 25aastane naine juba teiste meeste poolt nii läbi käidud?
Foto: Unsplash

Naisteka foorumis kurdab üks armunud mees, et tema naisel võivad olla tema jaoks liiga kerged elukombed ja liiga suur pagas eelnevaid (seksi)suhteid.

"Tutvusin pool aastat tagasi ühe äärmiselt toreda ja korraliku naisega ning nüüdseks elame juba koos paar kuud, kõik on meil väga hästi," kirjutab ta. "Armastus on MAX leveli peal, kuid ühe päeval vaatasime ta telefonist pilte ja avastasin naiste selle n-ö "musta nimekirja", kus oli kirjas umbes 8-10 mehe nime ja lisaks oli juurde kirjutatud nendest 8-10st veel kolm üheöösuhet. Kui ta seda märkas, tiris kohe telefoni mu käest ära.

Pärast seda läksin tegin õues kaks-kolm suitsu järjest ära ja päev otsa me ei rääkinudki. Reaalseid kooselusid on tal olnud viis, mis tähendab, et ülejäänutega on ta lihtsalt magamas käinud.

Esmapilgul äärmiselt korralik neiu on maganud varem 8-10 mehega ja neist kolm on üheöösuhted. Kas üldse on mõtet edasi minna?

Nii kergete elukommetega naisega ei tahaks küll koos elada, kellel on koguni kolm üheöösuhet olnud. Tekib küsimus, kas tõesti on 25aastane naine juba teiste meeste poolt nii läbi käidud? Vahel on tunne, et korralikke naisi on võimatu leida!"