Mees põrutab: parim seks pole külapealt koju tassitud mimmiga, vaid ikkagi oma vastastikku “väljaõpetatud” stabiilse prouaga

 (21)
Mees põrutab: parim seks pole külapealt koju tassitud mimmiga, vaid ikkagi oma vastastikku “väljaõpetatud” stabiilse prouaga
Foto: Shutterstock

Hiljuti kirjutasime maagilisest numbrist ehk ajast, mis kulub ühel naisel keskmiselt, et kogeda orgasmi. Selle peale avaldas oma tarkusteri loo all ka üks otsekohene meesterahvas.

"No see on kahe teineteist tundva partneri omavahelise harjutamise asi," teab ta. "Daamide “tiheduse” naljad ei ole pelgalt külafolkloor. Treenitud vaagnalihastega Eevale peab lähenema väga targalt, kuna ta teab, mida tahab ja mõnes asendis ei suuda mehepoeg tõesti pikalt pidada. Mõnda teist jälle nühi pulsikaotuseni nagu õhukitarri ja ei miskit: väikemees jääb lõpuks uniseks ja daamgi õnnetu.

Pea kolmekümnesena võib seksuaaleluga alustavatele mehepoegadele soovitada kaht asja: cunnilingus au sisse ja PC-lihaste harjutused igapäevasesse menüüsse koos tervisliku toidu ja muu kehalise aktiivsusega. Esimene toob daamide õnneliku lõpu märksa käegakatsutavamasse kaugusesse ja teine soosib pikemat vastupidamist, libiidot ja muidugi paremat verevarustust teadagi kuhu.

Ja parim seks pole külapealt kojutassitud mimmiga, vaid ikkagi oma vastastikku “väljaõpetatud” stabiilse prouaga!

Jõudu!"