Mees tunnistab: olen kahel korral alustanud suhet naisega, kes suhtleb oma eksiga. Mõlemal korral on minu juurest lahkutud "uuesti proovima"

 (23)
Mees tunnistab: olen kahel korral alustanud suhet naisega, kes suhtleb oma eksiga. Mõlemal korral on minu juurest lahkutud "uuesti proovima"
Foto: Shutterstock

Hiljuti avaldasime ühe Eesti mehe, Toivo pihtimuse, milles ta tunnistab, et teda häirib, et ta naine oma eksiga ikka veel nii hästi läbi saab. Oma kogemust jagas veel üks meesterahvas.

"Järgnev on isiklikus elus kogetust tehtud järeldused enda elu edasisele käigule. Seega olge nõus või ärge olge, hinge pole mõtet võtta.

Olen elus kahel korral alustanud suhet naisega, kes suhtleb aktiivselt oma eksiga. Mõlemal korral on lõpuks minu juurest lahkutud "veel korra proovima". Olen sellest õppinud, et kolmandat korda ma ei proovi, ajaga muudki kasulikku teha.

Ma ei ütle, et suhtes olles aktiivne läbisaamine eksiga ei ole võimalik, kuid piirid peavad olema selgeks tehtud mõlema suhte osapoole jaoks ja veel olulisem, neid piire peavad mõlemad edaspidi teadvustama. Praktika näitab, et selle viimase asja mõistmine aga pole paljude jaoks nii lihtne. Teate küll, see värskete kevadliblikate värk...

Reaalses elus ilmselt väga paljud mehed saavad suhtes olles tõdeda, et nad olid mingi hetk oma naispoole jaoks "lihtsalt sõbrad"."

Lugeja, avalda arvamust, kas eksiga saab sõber olla või mitte? Jaga ka kogemust!