Mina pooldan sotse, aga mees EKRE-t. Kuidas me koos edasi elame?

 (76)
Räägi kaasa!
EKRE Viimsi osakonna pilakampaania
EKRE Viimsi osakonna pilakampaaniaFoto: Andres Putting

Tänase Eesti Ekspressi juhtkirjas kirjutab Erik Moora: ”Jutt käib sellest, et EKRE on eesti meeste seas kõige populaarsem erakond. Augustis toetas neid 28 protsenti kõigist Eesti meestest. Samas naiste seas oli EKRE Reformierakonna, Keskerakonna ja sotside järel alles neljas. Toetus oli üle kahe korra väiksem. Vaata, kuidas tahad — see tähendab, et meil Eestis on väga palju paare, kus meespool armastab ja toetab EKREt ning samal ajal naispoolt ajavad poliitiliselt kihevile hoopis reformarid või sotsid.”

Ka meie toimetust huvitab hirmsasti, kuidas sellise pere õhtusöögid või koosviibimised välja näevad. Sotside ja EKRE vaheline erinevus on nii pöörane, et kui ühe laua taha või ühisesse abieluvoodisse satuvad inimesed, kellest üks eelistab üht ja teine teist, siis on raske ette kujutada normaalset, sõbralikku või intiimset vestlust nende vahel.

Samuti huvitab, kuidas omavahel neist teemadest räägite. Ja kas üldse räägite? Kas poliitiliste vaadete erinevus toob tihti tüli majja või pigem hoiate tundlikud teemad oma kodust eemal?

Rääkige kaasa!