Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Murelik mees: tahaksin naisele oma fetišist rääkida, aga kardan, et ta jätab mu maha

 (27)
Murelik mees: tahaksin naisele oma fetišist rääkida, aga kardan, et ta jätab mu maha
Foto: Shutterstock

Mul on terve elu olnud jalafetiš. Olen internetist uurinud, et see on päris paljudel meestel ja kui nad on sellest oma naistele rääkinud, on nad väga normaalselt reageerinud. Aga minu naine on teistsugune...

Tal on ainult kindlad poosid, mida ta on nõus tegema. Ja kui olen üritanud rääkida käeraudade või mänguasjade kasutusele võtmisest, on ta ainult suurte silmadega pead raputanud ja öelnud, et seda ta nüüd küll ei taha. Peale selliseid jutuajamisi on meie seksielus alati ka paus olnud.

Tahaksin nii väga rääkida naisele oma jalafetišist, aga kui ta juba mänguasjade mainimise peale nii endast välja läks, siis kardan päriselt, et ta jätaks mu maha. Aga samas ma ju tahaksin oma fantaasiat ellu viia. Loomulikult ei otsi ma tema kõrvale mõnda muud naist, kes mõistaks mu jalafetišit, ma pole selline mees.

Aga igal pool räägitakse aina sellest, et suhtes peab üksteise vastu aus olema. Seda ma tahaksingi. Äkki on mu naisel ka mõni fetiš või fantaasia, aga ta ei julge sellest rääkida. Kuidas talle selle teemaga läheneda, kas kellelgi on kogemusi?