Naine imestab: miks on 30+ vanuses naisel vaja meest, kes tähtpäeva puhul nädal hiljem närtsinud nelgioksa ja paki pelmeene toob?

 (50)
Naine imestab: miks on 30+ vanuses naisel vaja meest, kes tähtpäeva puhul nädal hiljem närtsinud nelgioksa ja paki pelmeene toob?
Photo by Leah Kelley from Pexels

Naisteka lugeja imestab, miks arvatakse, et 30+ vanuses naised ilma meesteta üldse toime ei tule.

“Huvitav, miks loo autor arvab, et iga 30+ naine ilma meheta kuidagi elatud ei saa? Saab küll ja väga hästi. Iseseisev ja endaga hästi läbi saav naine ei pea nüüd küll oma latti alla laskma. Enamasti on sellisel üksikul 30+ iseseisval naisel vähemalt 1 kooselu seljataga ning ta juba teab, et järgmise suhte osas tuleb latt pigem kõrgemale tõsta. Pigem panustada oma haridusse, karjääri, hobidesse kui iga hinna eest mingit suvalist jorssi ööklubist püüda. Selline naine ei käi üldse mööda suvalisi baare ja ööklubisid, sest see etapp on tal elus juba läbitud ning nüüd oskab ta juba kvaliteeti hinnata. Pigem mõelda, kuidas need naised üldse üksikuks jäävad? Enamasti just selle tõttu, et suhtes lasevad tihti ka mehed ennast käest ära. Ei viitsi enam pingutada, ühine ajaveetmine on nende arust õhtul diivanil külitamine, tähtpäevade puhul piisab kui nädal hiljem närtsinud nelgioksa ja paki pelmeene tood, eluase koristab ennast ise ja toit saab ka nagu võluväel iseenesest valmis. Ja mis need naised selle trennijutuga kogu aeg virisevad? Sada kilo — meheilu, anna mu peekon ja õlle nüüd siia, jalkamäng kohe hakkab. Miks naine peaks sellises olukorras üldse pingutama? Suhte nimel tuleb ikka mõlemal vaeva näha ja nii enda kui partneri eest hoolt kanda.”