Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Naine kurdab: mina olen alati valmis müramiseks, aga mees muudkui põikleb voodielust kõrvale

 (66)
Naine kurdab: mina olen alati valmis müramiseks, aga mees muudkui põikleb voodielust kõrvale
Foto: Shutterstock

Saime kirja naiselt, kes lootis, et nüüd, kui koroonaviirus sunnib paarikesi rohkem kodus istuma, siis nende seksielu hakkab muutuma positiivses suunas, aga asi on võtnud ootamatu pöörde.

"Mu mees töötab kohas, kus ta peab lahendama väga palju probleeme ja ta on õhtuti väsinud ning tüdinud, mistõttu me seksime keskmiselt kord nädalas. Mina aga oleksin valmis seda nii palju rohkem tegema. Armastan oma meest ja tahan temaga intiimne olla. Olen alati valmis temaga mürama, ükskõik, mis kellaajal! See peaks olema ju iga mehe unistus. Tema aga põikleb kõrvale.

Nüüd oleme koroonaviiruse tõttu juba kaks nädalat kodus istunud, ja lootsin salamisi, et ehkki tööd on palju, siis saame näiteks hakata lõunapauside ajal vallatlema. Aga lootus on ikka lollide lohutus! Mees istub ainult telefoni otsas, on vihane ja üritab kolleegide probleeme lahendada. Ta isegi ei vaata mulle otsa, rääkimata seksimisest.

Ma saan aru, et tal on pingeline töö, aga kui sõbrannad torisevad, et mees tahab liiga palju seksi ja nemad ei viitsi, siis kuidas saab minul olla nii vastupidine olukord..."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!