Naine küsib: kas kuidagi on võimalik ühest kiiksust vabaneda? Tahaks ka teiste inimeste kombel seda tegevust nautida

 (18)
Naine küsib: kas kuidagi on võimalik ühest kiiksust vabaneda? Tahaks ka teiste inimeste kombel seda tegevust nautida
Foto: Toa Heftiba/Unsplash

Saime kirja naiselt, keda vaevab ebatavaline mure. Tema elukaaslane, sõbrannad ja tuttavad käivad aeg-ajalt massaažis ning on tallegi aastaid peale käinud, et tema peaks ka minema. Meie lugejas tekitab aga juba see mõtegi külmavärinaid.

"Oma tuttavate seas pole ma leidnud, et kellelgi selline kiiks oleks, seega mõtlesin, ehk leian kellegi, kes on aastaid samasuguse mure käes vaevelnud ja sellele ka lahenduse leidnud.

Nimelt on mul täielik massaažikiiks. Mõte sellest, et keegi võõras inimene minu keha mudib, tekitab minus vastikusevärinaid. Keegi ei ole sellest aru saanud, kõik ütlevad vaid, et peaksin minema proovima, et see on maailma kõige lõõgastavam tegevus. Elukaaslane on ka öelnud, et see on lihtsalt peas kinni ja see on nii mõnus, kui keegi pinges kohti mudib.

Nüüd on mul varsti sünnipäev tulekul ja sõbrannad on ähvardanud, et kingivad mulle massaaži kinkekaardi ning ma pean sinna minema, et oma imelikust hirmust lahti saada. See mõte toob mulle pisarad silma, kardan, et jookseksin sealt ruumist välja!

Tahakski teada, kas kellelgi on veel selline imelik kiiks. Kuidas sellest vabaneda? Ma ei saa niisama lihtsalt kuskile salongi sisse astuda ja massaaži paluda, see tundub nii vastik!"