Naine küsib: kas vallaline teismelise tütre ema ikka peaks igat suvalist jorssi koju vedama?

 (21)
Naine küsib: kas vallaline teismelise tütre ema ikka peaks igat suvalist jorssi koju vedama?
Foto: Shutterstock

Mu hea sõbranna jäi hiljuti vallaliseks. See oli tegelikult juba tema mitmes elukaaslane, kahe erineva mehega on tal ka kaks last. Nüüd kolis ta nende lastega mujale elama, aga kuna tegemist on kena ja noore naisega, siis muidugi ei kavatse ta igaveseks vallaliseks jääda. Arusaadav.

Aga mind häirib natukene see, et kuna ta enda tütar on haavatavas vanuses, 13aastane, siis tüdruk ju näeb väga selgelt, mis kodus toimub ja milline on tema ema seltsielu.

Nimelt tegi mu sõbranna endale Tinderisse konto ja käib sageli kohtingutel. Mõnest kohtingust on saanud ka mitu ja nii on ta neid mehi ka koju toonud, oma lastele vaadata. Aga nendest pole seni asja saanud ja ühel hetkel need mehed kaovad radarilt, et teha ruumi järgmistele.

Vaatan natukene murelikult pealt, et milliseks kujuneb selle 13aastase tüdruku maailmapilt (poeg on õnneks nii pisike, et asjadest nii hästi veel aru ei saa). On ju variant, et ta näeb ema kõrvalt ja mõtleb, et tema endale iial sellist elu ei taha (tark tüdruk), aga äkki läheb teisiti. Äkki hakkab ka ise sellist katkist suhteelu elama? Mitut uut issit neile vaja on?

Mida te soovitaksite sõbrannana mul oma kallile sõbrannale öelda? Kas ma üldse saan siin midagi öelda, et elan oma elu ja ei topi oma nina teiste ellu?