Naine oma armsamast: minu mees pole küll musklis, kuid tal on hea süda ja see kaalub üle kõik trimmis ilueedid

 (18)
Naine oma armsamast: minu mees pole küll musklis, kuid tal on hea süda ja see kaalub üle kõik trimmis ilueedid
Foto: Pexels

Avaldasime hiljuti ühe naise sajatuse, et talle ei meeldi ebasportlikud ja paksud mehed ning talle sobivad vaid päevitunud ja lihastes isendid. Selle peale kirjutas üks naine armsad sõnad oma kallima kohta, kes äsja mainitud piiridesse ei mahu.

"Inimene on nagu raamat: valitakse sisu, mitte kaante järgi," teab ta. "Minu mees pole küll musklis ega ka trimmis, kuid tal on hea süda, minule truu, hea isa lastele, ei armasta alkoholi ega suitseta, ei käi pinda, et mina peaksin kuskilt otsast alla võtma ega keela minul teha kõike, mida ma soovin.

Ta armastab mind nagu ma olen ja mina armastan teda nagu tema on. Ei mingit teeklust ega peale pressimist, mis tekitaks pingeid suhtesse või stressi.

Meil on usaldus üksteise vastu ja mis peamine, me naudime üksteise seltskonda igal hetkel. Peale kümmet aastat suhtleme omavahel ikka nagu esimesel aastal kui alles käima hakkasime. Arvan, et kõik see kaalub üle need musklis ja trimmis ilueedid. Peamine ongi hea enesetunne just selle inimese enda pärast ja sellepärast, kuidas tema sinusse suhtub."