Naisteka lugeja: Elan Hollandis ja minu laps läks lasteaeda viiekuuselt. Siin on see täiesti tavaline

 (26)
Naisteka lugeja: Elan Hollandis ja minu laps läks lasteaeda viiekuuselt. Siin on see täiesti tavaline
Foto on illustreerivUnsplash.com

Eile avaldasime lugejakirja sellest, milliste tunnetega ta paneb enda pisikese lapse lasteaeda paneb. See tõi palju tagasisidet. Avaldame meie lugeja Mia arvamuse, kelle tütar läks juba viiekuuselt sõime.

Mina ei ela Eestis. Kuid alati, kui juhtun lugema selliseid artikleid, tahaks mainida, kuidas mu mõttemaailm on muutunud. Meie elame Hollandis ja minu tütar läks lasteaeda viiekuuselt. Siin on see täiesti tavaline.

Alguses olin ma paanikas ja arvasin, et see on nõme ja jube, et beebi peab nii varakult minema lasteaeda. Nüüd on laps neljane ja läks algkooli. Ta on supersõbralik, abivalmis ja nutikas. Loomulikult ei ole see ideaalne, et nii varakult minnakse lasteaeda, aga see pole ka halb.

Ausalt öeldes on see isegi hea, et ta nii varakult sinna läks, kuna meil ei ole siin suurt sõpruskonda või pere. Loomulikult üritasin kaks esimest aastat enda tütart võimalikult vara lasteaiast koju tuua. Ja vabadel päevadel oleme alati koos ja teema huvitavaid asju, seega emmest-issist ei tunne ta kindlasti puudust.

Igatahes pole minu jaoks see kõige hullem variant.