Pahane naine: kinkisin mehele sünnipäevaks Epp Kärsini koolituse, aga ta keeldub sinna minemast

 (87)
Anna nõu!
Pahane naine: kinkisin mehele sünnipäevaks Epp Kärsini koolituse, aga ta keeldub sinna minemast
Foto: Shutterstock

Olen totaalselt ahastuses ega tea enam, mida teha! Käisin ca aastake tagasi Epp Kärsini juures lingam massaaži koolitusel ja jäin õpituga väga rahule. Kodus õpitut praktiseerides tundus, et mees jäi ka. Aga usun, et paljudel seal käinud naistel on tekkinud mõttesse, et mehed võiksid ju ka siis seal ära käia, või mis?

No ja nii ma kinkisingi juba pool aastat tagasi mehele Epp Kärsini yoni massaaži koolituse, et tema ka trikid selgeks õpiks ning seeläbi meie voodielu paraneks. Aga kujutage pilti, ta keeldub sinna minemast!

Kui nüüd päris südamelt ära kirjutada, siis me oleme sel teemal isegi täitsa tülli läinud. Kuidas on nii, et mina käin ja õpin ja ta saab seda veel täiega nautida ka, aga kui palun temalt sama, siis ta keeldub?! Uskumatu isekus!

Ja mida ta siis vabanduseks toob, et ei taha minna? Väidab, et seal ühes ruumis võõraste meestega seksist rääkida on tema arust imelik ja üleüldse olevat ta "ju voodis niigi hea", et tal polevat seda vaja. Aga, kui su naine sulle sellise koolituse kingib, siis äkki ikka on küll?

Naised, mida teie sellisele mehele ütleksite?