Pettunud naine tunnistab: ma olen juba kolm aastat oma mehe poolt Facebookis ära blokeeritud, et ma ei näeks, mida ta seal teeb

 (48)
Pettunud naine tunnistab: ma olen juba kolm aastat oma mehe poolt Facebookis ära blokeeritud, et ma ei näeks, mida ta seal teeb
Foto: Pexels

Nädalavahetusel kirjutasime ühest naisest, kes kahtlustab, et tema mees petab teda uue kolleegiga ja see kahtluseuss tekkis just mehe Facebooki jälgides. Selle peale kirjutas aga üks teine naine, kes tõdes, et tema mees on ta üldse Facebookis ära blokeerinud.

“Ma olen juba kolm aastat oma mehe poolt Facebookis üldse ära blokitud,” kirjutab ta. “Ilmselt ikka selleks, et ma ei näeks, mis teeb seal, kuidas ta käib ja laigib-kommenteerib tibinaid ning laseb neil seal end igal pool looside külge reisikaaslaseks või romantiliseks õhtusöögikaaslaseks täägida.

Tema suhte staatus on seal vallaline, kuigi oleme nüüdseks juba neli aastat koos olnud. Rääkisin ka sellest temaga, aga nüüd olen hoopis mina paha ja haige ning mõtlen asju üle.

Nüüd jaanipäeva ajal polnud ta üldse millegi lainel enam ja pidavat kodus olema ning nüüd passin siis mina ka üksi kodus oma toreda jaanipäeva ja haiglase mõtlemisega.”

Lugeja, millist rolli teie suhtes Facebook mängib ja kas sellest on kunagi ka probleemid tekkinud?