Solvunud naine küsib: kas kõik naised peaksid ühesugused plastiktibid olema, kes elavad rannas ja solaariumis?

 (84)
Solvunud naine küsib: kas kõik naised peaksid ühesugused plastiktibid olema, kes elavad rannas ja solaariumis?
Foto: Clem Onojeghuo/Unsplash

Nädalavahetusel ajas Naisteka lugejad marru mees, kes vihkab tätoveeringuid: Eesti mees möönab: tätoveeritud ja massist erinevad naised pole minu arvates vaimselt korras. Meile kirjutas ka üks eestlanna, kes otsustas selgitada, miks ta keha katavad tätoveeringud ja miks ta eelistab süngemat meiki kanda.

Kangesti tahaks kommenteerida neid, kes ennast "õigeks Eesti meheks" nimetavad ehk siis üritavad naisi raamidesse suruda.

Miks mul näiteks on tätoveering ja sünge meik? Minu tätoveering seob mind minu jõuloomaga (hunt) ja kui kanda teistsuguseid riideid ja tumedamat meiki siis on kindel, et ükski esteedist rullnokk või muu taoline tüütama ei tule. Kõõrdi võivad vahtida, aga see on nende probleem.

Ja mis on alternatiivsel stiilil ja mootorratastel viga? Kõik naised peaksid ühesugused plastiktibid olema, kes elavad rannas ja solaariumis? Tänan, aga ei. Pole soovi melanoomiga võidelda ja plastikust DD-korvi omada mingisuguste meeste jaoks, kes mulle isegi huvi ei paku.

Kui inimene ei saa olla see, kes ta tahab ja ainult teiste arvamusest hoolib, siis hiljem ta vihkab iseend. See on väga nõme, kui ühe tüüpi inimesi tõstetakse esile mittemillegi erilise pärast ja teisi tehakse maha nii, et halb hakkab.