Suhtes naine pihib: näen juba mitmendat korda öösel unes, et armun oma meessoost kolleegidesse, kes on tõelised hurmurid

 (22)
Suhtes naine pihib: näen juba mitmendat korda öösel unes, et armun oma meessoost kolleegidesse, kes on tõelised hurmurid
Foto: Unsplash

See võib nüüd olla pisut imelik teema, aga mõtlesin, et uurin siiski, kas see on normaalne või tuleks midagi ette võtta. Nimelt olen juba mitu aastat suhtes olnud ja meil on omavahel mehega kõik korras. Rohkemgi veel, unistame ühisest tulevikust ja end kellegi teisega koos elamas ei näe. Aga mingid asjad minus vist ikkagi kipitavad.

Nimelt olen juba mitmendat korda näinud unes oma meessoost kolleege, kes on seal tõelised hurmurid ja ma armun öö jooksul neisse lootusetult ära. No eks nad ole mulle ka kontoris rohkem silma jäänud, kui kenad meesterahvad — üks selline hästi lõbus ja sõbralik, teine pisut matcho ja karmima käega. No mida üks naine ikka vajab, kui meest, kes on sinu vastu hea ja kes viskab hästi nalja ning samas suudab magamistoas su maailma rokkida ja ehk ka pisut matchom olla. Ei tea, mu alateadvus on nad vist ühendanud.

Kõige haigem on see, et hommikuti ärgates mõtlen, et kurat see äratuskell pidi nüüd nii vara jälle helisema hakkama. Oleksin tahtnud ju tahtnud näha, mis edasi saab! Ja samas tunnen end nagu natukene süüdi ka oma mehe ees, et sellistele fantaasiatele mõtlen.

Ja eriti veider on minna siis otse tööle ja neid mehi näha. Paratamatult käib mõte peast läbi, et mis oleks, kui...

Kas kellelgi on sama juhtunud? Mida teinud olete?"