Teise naise mehe südame võitnud lugeja: mees ei taha tema nimegi kuulda, aga too sõimas mu totaalselt läbi

 (18)
Teise naise mehe südame võitnud lugeja: mees ei taha tema nimegi kuulda, aga too sõimas mu totaalselt läbi
Foto: Pexels

"Tundsin üht meest piisavalt kaua, ta ei elanud Eestis ja saime mitmeid kordi sellele vaatamata kokku ning ta kinnitas mulle, et tal pole mitte kedagi teist peale minu. Aga siis ühel päeva kirjutas võõras naine mulle sealt kandist, kus mees elab," alustab oma lugu üks naisterahvas Naisteka foorumis.

"Ta teatas, et olevat selle mehe ekstüdruk ja et see mees armastavat tegelikult ikka veel TEDA! Ja seejärel nõudis, et ma mehe rahule jätaksin.

Mina teda ei uskunud, mistõttu see naine saatis ka pilte, kus ta tõesti oli koos minu mehega ja olin siis täiega šokis! Lisaks veel sõimas see naine mind halbade sõnadega ja pani mind täiega nutma!

Kui nõudsin hiljem ka sellelt mehelt selgitusi tolle naise kohta, teatas mees, et tal polevat juba ammu enam selle naisega mingit suhet! Ja avaldas ka, et sel naisel olla neli last. Mitu aastat enne minuga tutvumist oli tal jah olnud suhe selle naisega, kuid nüüd hoolivat ta vaid minust ja seda naist ta vihkavat. Ja ta ei taha selle naise nimegi kuulda.

Aga miks siis see naine mind nii julmalt solvas!? Miks ta nimetas mind vanaks ja lolliks naiseks!?
Nelja lapse ema kohta oli ta tõesti eriliselt julm minuga. Et mina olevat tema ja ta peika vahele tulnud.

Mina ise ei tuleks iial selle peale, solvata nii julmalt mulle tundmatut isikut, keda ma pole kunagi reaalselt näinudki! Eriti veel siis kui mul oleks nii mitu last. See naine käitus tõesti minuga nii ülbelt!"