Eestlanna kogemus halbade jõulukinkidega ehk kuidas mõnel inimesel ikka ei vea

Räägi kaasa!
Eestlanna kogemus halbade jõulukinkidega ehk kuidas mõnel inimesel ikka ei vea
Foto: Pexels

Möödunud nädalal jagasime inimeste veidraid kogemusi lähedastelt saadud jõulukinkidega (kes lugenud ei ole, siis lugege, sest sinine esmaspäeva muutub kohe toredamaks) ja seepeale jagas meiega enda kogemust ka üks eestlanna.

"Mulle kinkis sõbranna ühel jõulul pildi oma lapsest. Ärge saage valesti aru, laps on nunnu ja pilt ilus aga mul ei ole vaja sõbrannade pilte. Eriti võttes arvesse, et ma ei hoia teistest inimestest pilte kuskil öökapil.

Üks aasta kingiti mu mehele tema tädi poolt kivi. Pidi hea kivi olema, olla leidnud selle põllult ja head sõnad peale lugenud.

Üks aasta enne jõule sattusin poodi, kui sõbranna ostis jõulukinke. Viskas küünlaid suvaliselt kärusse ja ütles, et küünlad on kõigile neile, kellele midagi osta ei oska ehk n-ö suvalised inimesed. Mina sain temalt kingituseks küünla.

Siis sain veel vennalt ümbrikus 50€ kingiks ja peo lõpus küsis ta mult 50€ laenu. Ma ütlesin, et "sorry, aga pole anda." Vastas, et ta just kinkis ju. Ma vastu, et "juba raiskasin ära." Ta teadis, et ma valetasin ja ma teadsin, et ta teab."

Lugeja, kas ka sul on mõni sarnane naljakas kogemus meiega jagada? Kirjuta see kommentaariumisse!