FOTOD | Melanie Trump esitles jõuluehteis Valget Maja, kuid irvhammaste meelest on kaunistused lausa saatanlikud

 (6)
Kas nõustud?
FOTOD | Melanie Trump esitles jõuluehteis Valget Maja, kuid irvhammaste meelest on kaunistused lausa saatanlikud
Twitter / @ FLOTUS

USA esimene leedi Melanie Trump esitles äsja Valge Maja jõulukaunistusi, kogu kompott kannab tema sõnul pealkirja “Ameerika väärtused” ning see teeb austusvalduse kodumaa erilisele pärandile. Rahvas arvab aga teistmoodi, vahendab Mashable.

“Maja kaunistamine jõuludeks on väga rõõmus sündmus. Tänavune temaatika teeb kummarduse ameeriklaste südamele ja vaimule,” rääkis Melanie uhkel esitlusel. Ehetesse on peidetud perekond Trumpide kõigi liikmete huvid – presidendi armastus kõrghoonete vastu, esimese leedi “Ole parim” kampaania kirjadega ornamendid ja paari ühise lapse Barroni jalgpalliarmastus.

Ameerikalikult suurustlevad kaunistused on pannud interneti aga kihama kriitikaga. Ka mullu ei meeldinud paljudele üleni valged lillepotid, mis tekitanud neis õudu, siis tänavu võrreldakse Melanie kätetööd suisa põrguga. Ühes fuajees on nimelt 29 puud, mis on kaetud 14 000 punase ornamendiga, mis peaks sümboliseerima patriotismi. Twitteri kasutajate meelest on need aga silmakirjalikud ajal, mil piiri ületada tahtvaid immigrante gaasitatakse. Teiste meelest on kaunistused pärit Stanley Kubricku filmist “The Shining”.