Horoskoop aastaks 2016: kas Amburi ja Kaljukitse aasta täitub õnnelike üllatustega või ei?

 (5)
TALLINNA LOOMAAED
KaljukitsedFoto: Arno Mikkor

Astroloog Kristelle Sööt (astroloogia.eu) ennustab, mida algav uus ahviaasta toob ning tähendab. Mida tähed sulle lubavad? Õnne, armastust või hoopis suurt pettumust ja viha? Siit saad lugeda lähemalt, mis Amburit ja Kaljukitse ees ootab. Järgmised tähemärgid juba homme!

Ambur

2016. aasta võib sinu jaoks olla tõenäoliselt üsna töine ja kohustusterikas. Samas oled nii organiseeritud, et jõuad oluliselt rohkem korda saata kui mõnel muul ajal. Siiski tasuks igasuguseid liialdusi vältida, sest liigsed kohustused võivad sinus tugevat stressi tekitada ning tekib läbipõlemise- lõpptulemusena hoopiski kannatad. Tööd ja kohustused võivad su energiast lihtsalt tühjaks imeda. Võid ka igasugustesse segastesse olukordadesse sattuda ning välistatud pole ka unustamine ja soov eralduda. Samas võid välja tulla mõne üllatusliku muudatusega ning mingil hetkel on sul võimalus ennast ka veidi vabamalt tunda. Aasta lõpus võivad sõbrad või grupilised tegevused sinu jaoks olulist rolli mängida

Raha

Sinu rahaline seis võib läbi teha põhjalike muudatusi ning sul on olemas jõud, et vajadusel põhjast välja tulla. Võimalik, et pead tegema ootamatuid kulutusi laste peale, reisimisele, hobidele või sõpradele. Samas on soodustatud raha teenimine läbi karjääri. Saatus on sinu poolel. Võimalik, et omad rahast mingisuguseid illusioone ning ei suuda olukorda alati kainelt hinnata — usalda oma sisetunnet. Võimalik, et teed kulutusi ka oma kodule ja perele või saad hoopis nendelt abi.

Seotud lood:

Töö ja karjäär

Töö ja karjäär on sel aastal sinu jaoks eriliselt olulised. Pühendu neile. Võimalik, et satud mingisugustesse segastesse olukordadesse ning langed illusioonidesse, kuid pigem võta appi oma kaine mõistus ning mõtle kõik enne tegutsemist põhjalikult läbi.

Suhted ja partnerlus

Suhted on eriti olulised sinu jaoks aasta lõpupoole, sünnipäeva ajal. Esimene pool aastast suhetega suuremaid pingeid ette ei ole näha.

Kodu ja pere

Kodu ja perega võib sul sellel aastal segadusi ja arusaamatusi ette tulla, võid nende suhtes liialt ohverdav olla. Võimalik, et pead kellegi eest hoolitsema või suguvõsas mingisuguseid probleeme meelemürkidega. Välistatud pole ka veega seonduvad õnnetused või probleemid.

Võib olla teed kodus remonti. Teisalt võib sul kodus olemiseks aega nappida. Lisaks pole välistatud igasugused ootamatused lastega — ehk jääd ootamatult lapseootele?

Tervis

Oluline on sellel aastal vältida liigseid kohustusi, sest need võivad olla väga laastavad nii sinu füüsilie kui ka psüühilise tervise suhtes. Välistatud pole depression, kroonilised haigused, põlve- või hambaprobleemid ning keha üleüldine väsimus. Samas võid tunda ennast rohkem distsiplineerituna igasuguste dieetide pidamisel ning käes on hea aeg toitumisharjumuste muutmiseks.