Horoskoop aastaks 2016: kas Kaalude ja Skorpioni aasta kujuneb tormiliseks või jääb rahulikuks?

 (4)
Horoskoop aastaks 2016: kas Kaalude ja Skorpioni aasta kujuneb tormiliseks või jääb rahulikuks?
FreeImages.com/Michael & Christa Richert

Astroloog Kristelle Sööt (astroloogia.eu) ennustab, mida algav uus ahviaasta toob ning tähendab. Mida tähed sulle lubavad? Õnne, armastust või hoopis suurt pettumust ja viha? Siit saad lugeda lähemalt, mis Kaalusid ja Skorpionit ees ootab. Järgmised tähemärgid juba homme!

Kaalud

Algav aasta võib kaasa tuua üsna põhjalikke muudatusi, eriti selliseid, mis puudutavad sind ennast, kodu, pere või suguvõsa. Positiivsus ning soov reisida suureneb aasta lõpu poole. Ettevaatlik tasuks olla liikluses, sest ette võib tulla igasuguseid piiranguid, venimisi, takistusi ja ära jäämisi. Samas pole välistatud, et pead kohustuste tõttu rohkem liikuma ja suhtlema kui sooviksid. Naabrid võivad sind sel aastal tavapärasest rohkem häirida. Soositud on millegi süvenenud õppimine, eriti tööalased enesetäiendused. Suuremat rõhku võiksid panna oma alateadvuse arendamisse, psühholoogiliste probleemidega tegelemisesse, eriti sünnipäevakuul. Võimalik, et soovid sel aastal rohkem üksinda olla.

Raha

Rahaline seis võib olla kõikuv ning tõenäoliselt kulutad kõige rohkem kodu ja pere peale. Raha võib sisse tulla saladuslikult või varjatult. Võib ette tulla ka segadusi ja saladusi, mingil hetkel kipud oma võimeid üle hindama. Hea oleks oma kulutused põhjalikumalt läbi vaadata. Võimalik, et saad perelt või suguvõsalt toetust.

Seotud lood:

Töö ja karjäär

Igapäevatöös võib ette tulla segadust. Võimalik, et soovid pigem omaette olla, kui igapäevaseid kohustusi täita. Alateadlikult võib selline seisukord tugevat stressi tekitada. Soovituslik oleks millegi arendava õppimine. Samuti võib ette tulla tööga seonduvaid kohustulikke lühireise. Kolleegidega võib suhtlemine olla raskendatud ning see võib ebameeldiva kohustusena näida. Töökaaslased võivad sulle ka lisakohustusi peale suruda — võta need vastu, sapead oma distsiplineeritust arendama.

Suhted ja partnerlus

Suhetes võib ette tulla ootamatuid ja üllatuslikke olukordi. Võimalik, et soovid suhtest vabaneda või hoopis kohtud ootamatult uue armastusega. Siiski sellel aastal loodud suhted ei pruugi olla püsivad, seega tasuks ettevaatlikus säilitada. Võimalik, et saad ootamatult oma praeguse partneringa lapse või hakkate koos mõnd hobi harrastama. Võimalikke ootamatuid vastasseise võid kogeda kõigis suhetes, oluline on, et sa leiaksid ka enda jaoks vabu hetki, mitte ei pühendaks kogu oma aega partnerlussuhetele.

Kodu ja pere

Sel aastal võib ette tulla muudatusi sinu perekonnas, suguvõsas või kodus. Soovitatav on teha remonti ning kui pead kolimisplaane, siis ka see võib sellel aastal teoks saada. Samas võib igasuguseid segadusi ja arusaamatusi esineda, kuid need ei tohiks väga suuri pingeid tekitada. Võimalik, et soovid kodus oma isiklikku ruumi või nurgakest omada, kus saaksid rohkem aega veeta.

Tervis

Tervis on sellel aastal kindlasti tähtis ning võid tavapärasest rohkem tundlikum igasugustele rohtudele ja meelemürkidele tundlikum olla. Nende tarvitamine ei ole väga soodustatud. Pigem oleks hea rohkem looduses viibida, pikemaid jalutuskäike teha või alternatiivsetest meetoditest abi saada. Looduslikud ravimeetodid on igati soodustatud. Probleeme võib olla hormonaalse tasakaaluga või jalgadega.