Horoskoop aastaks 2016: kas Kaksikutel ja Vähil on oodata suurt edu või täielikku põrumist?

 (14)
Horoskoop aastaks 2016: kas Kaksikutel ja Vähil on oodata suurt edu või täielikku põrumist?
FreeImages.com/agastecheg

Astroloog Kristelle Sööt (astroloogia.eu) ennustab, mida algav uus ahviaasta toob ning tähendab. Mida tähed sulle lubavad? Õnne, armastust või hoopis suurt pettumust ja viha? Siit saad lugeda lähemalt, mis Kaksikuid ja Vähki ees ootab. Järgmised tähemärgid juba homme!

Kaksikud

Sellel aastal panevad Kaksikud suurt rõhku kodu, pere ja tööga seonduvale. Rohkem võib olla töid ja kohustusi ning võid tunnetada igasuguseid piiranguid. Vajadus on oma egoga tööd teha ning liigne optimism võib liialdusteni viia, mis omakorda pingelisi kohustusi, stressi või isegi depressiooni tekitavad. Vahel võid olla ka liialt unistav. Samas on sul suurepärased ja originaalsed ideed, mida võiksid ära kasutada. Sõpradega võib ootamatusi ette tulla. Soositud on liikumine, auto ja elektroonika ostmine. Samas pead õppima oma elu paremini organiseerima ja planeerima. Soositud on ka grupilised tegevused ning tuleviku visioonide ja eesmärkide püstitamine.

Raha

Raha on sulle emotsionaalselt tähtis ning sinu rahaline seis võib olla üsna kõikuv. Suuremaid muudatusi, illusioone või segadusi võib olla seoses ühisvaraga, partneri rahaga, maksuametiga, kindlustustega või pärandustega. Dokumendid ja rahaasjad tasuks korras hoida.

Töö ja karjäär

Karjääris võib ette tulla segadusi ja põhjalikemaid muudatusi, eriti selles, mis ülemusi, partnereid ja autoriteete puudutab. Töö ja kodu vahel on vaja leida tasakaal, vastasel juhul tekitab see nii sinus endas, sinu partneris kui ka tööl üleüldiselt väga suuri pingeid. Eriti ohtlikud on igasugused tööga seotud liialdused. Soovitav on mõelda eelkõige oma pere ja kodu vajadustele ning alles siis võtta vastu töö ja karjääriga seonduvad tegevused. Kõige parem oleks, kui saaksid ennast teostada just kodustes tegevustes, isegi siis kui töö tundub sulle palju mugavam ja tuttavam. Igapäevatöö korralduses võib muudatusi esineda, välistatud pole ka õnnetused või surmalähedased kogemused. Ära ohverda ennast tööle, mõtle ka kodule ja perele.

Seotud lood:

Suhted ja partnerid

Partneritega seoses võid tunnetada kohustusi, mis tekitavad sinus tugevad pingeid. Võid isegi enesehaletsusele kalduda, kuid tegelikult peaksid hoopis ennast distsiplineerima, organiseerima ning laskma saatusel ja intuitsioonil ennast juhtida. Välistatud pole ka partnerluse laiendus ning pikaaegse partneri leidmine või olemas oleva partnerluse seadustamine (abielu). Samas võib juhtuda, et pikaaegne partnelus laguneb, kuid sa ei tohiks meelt heita — ju ta ei olnud sinu jaoks õige!

Kodu ja pere

Kodu ja perega seoses võib tulla ette laienemist, võimalik, et saad sellel aastal abi remondi tegemisel või oma kodu ostmisel, kuid soovitatav on liialdusi vältida. Ära loo liigseid illusioone, sest nendesse kinni jäämine võib sulle halvasti mõjuda. Pigem keskendu enda saavutustele ning ära võta kodu ja partnerlusega seotud kohustusi kui piiranguid, vaid pigem kui arenguvõimalusi.

Tervis

Sellel aastal võib ette tulla operatsioone, soovituslik on teha põhjalikemaid muudatusi oma igapäevaharjumustes. Kindlasti kontrolli hambad üle ning hoolitse nende eest rohkem kui tavaliselt. Tervise osas võid abi saada alternatiivsetest meetoditest ning kindlasti toetavad sind ka pere ja kodu.