Horoskoop aastaks 2016: mida toob algav aasta Jäärale ja Sõnnile raha ja armastuse valdkonnas?

 (11)
OSMUSSARE
Pilt on illustreerivFoto: Priit Simson

Astroloog Kristelle Sööt (astroloogia.eu) ennustab, mida algav uus ahviaasta toob ning tähendab. Mida tähed sulle lubavad? Õnne, armastust või hoopis suurt pettumust ja viha? Siit saad lugeda lähemalt, mis Jäära ja Sõnni ees ootab. Järgmised tähemärgid juba homme!

Jäär

Sel aastal võid teha ootamatuid muudatusi nii välimuses kui ka identiteedis, muutumise vajadus on igaljuhul väga suur. Sõbrad võivad sellele kaasa aidata või muutuses suurt rolli mängida. Samas võid olla alateadvuses täielikus segaduses ning tunned tugevat soovi hoopis oma sisemaailmaga tegeleda. Sind ei huvita tavalised asjad, kuid siiski on saatusel sel korral omad plaanid ning paratamatult pead just sel aastal reaalsete asjade ja olukordadega tegelema ning eelkõige oma igapäeva tööle keskenduma. Pikematel reisidel võib tulla ette takistusi ja piiranguid. Soovitatav on keskenduda pikematele õpingutele ja maailmavaatelisele arengule.

Raha

Rahaga väga suuri muudatusi ette tulla ei tohiks, pigem omad kindlat sissetulekut ning soovid meelelistele naudingutele ja mugavusele kulutada. Sünnipäeva paiku võid siiski omada teatud illusioone suurest varandusest ning seega võib piiranguid ja kohustusi ette tulla. Pigem ole sel ajal rahaga ettevaatlik.

Töö ja karjäär

Tähtis oma igapäevatööle keskenduda. Sul on võimalus sellel aastal viia sisse muudatusi ja laiendusi seoses oma karjääriga. Võimalik, et saavutad mõjuvõimsa positsiooni, kui piisavalt vaeva näed. Ülemustega peaks sinu läbisaamine olema väga meeldiv ning nad võivad sind isegi toetada ja abistada, eeldusel, et sa vaeva näed ega ennast alateadlikesse illusioonidesse ja mõtetesse unusta. Abi võid saada ka kaastöötajatelt ning sinu kollektiiv võib laieneda. Igasuguseid liialdusi kollektiivis ja igapäevatöös võiksid vältida, sest need võivad terviseprobleeme tekitada. Mõtle enne, kui kõik pakkumised ja võimalused vastu võtad, vastuse võid leida oma alateadvusest. Järgi oma intuitsiooni.

Seotud lood:

Suhted ja partnerid

Partnerlus ei ole sinu jaoks sel aastal põhiline teema, millega tegeleda. Kallid inimesed on sinu jaoks olulised ning soovid nendega harmoonilistes
suhetes olla, kuid pigem jäävad nad siiski tagaplaanile. Siiski võib ette tulla mõningaid üllatusi, kui sa iseend valmis muutma ei ole.

Kodu ja pere

Kodu ja perega on sul väga tugev emotsionaalne kontakt ning erilist tähtsust omab sinu jaoks just laste ja meelelahutuse/hobide teema. Võimalikud on muutused just nendes valdkondades.

Tervis

Oma tervise eest hoolitsemine on sellel aastal erilise tähelepanu all. Üldiselt on sul head võimalused oma tervisliku seisundi parandamiseks, kuid liigne jonnakus ning kiirustamine võivad kaasa tuua hoopis tervise halvenemist ning pole välistatud, et midagi kuskilt kogu aeg valutab. Pigem suuna oma energia tervisliku seisundi parandamisele ning enda eest hoolitsemisele ja sa võid võita palju rohkem kui arvad. Vastasel juhul võib saatus sind viia sellisesse seisundisse, et oled lihtsalt sunnitud oma tervisega tegelema.