Horoskoop aastaks 2016: millised suured muutused toimuvad Lõvi ja Neitsi elus?

 (7)
Horoskoop aastaks 2016: millised suured muutused toimuvad Lõvi ja Neitsi elus?
FreeImages.com/Fabiola de la Paz

Astroloog Kristelle Sööt (astroloogia.eu) ennustab, mida algav uus ahviaasta toob ning tähendab. Mida tähed sulle lubavad? Õnne, armastust või hoopis suurt pettumust ja viha? Siit saad lugeda lähemalt, mis Lõvi ja Neitsit ees ootab. Järgmised tähemärgid juba homme!

Lõvi

Sel aastal võib sul olla palju töid ja kohustusi, kuid see ei tekita sinus pinget — suudad kõik mängleva kergusega ära teha. Võid olla üsna riskialdis, kuid loteriis ja muudes mängudes sul sellel aastal õnne ei pruugi olla. Pikemaid reise tasuks samuti vältida, sest ette võib tulla ootamatusi või isegi õnnetusi. Hea aeg on mõne hobiga süvenenult tegelda või õppida midagi uut, sest hea süvenemisvõime võib sul aidata selles vallas hiljem tööd saada. Augustikuu võib sinu jaoks sel aastal erakordselt meeldiv olla.

Raha

Keskendu pigem enda rahale ja sissetulekutele, sest ühisvara ja partneri rahadega võib igasuguseid segadusi, pettusi ja valearusaamu ette tulla. Segadusi võib tulla ka maksuametiga, kindlustustega ja pankadega. On küll hea aeg laenu saada, sest teised võivad sulle kaasa tunda ning lahkelt sulle raha anda, kuid hiljem võib tagasimaksmisega probleeme tulla. Ära heida meelt — sul on hoopis võimalus oma sissetulekuid laiendada läbi töö, ka palgatõus pole välistatud!

Töö ja karjäär

Seotud lood:

Igapäevaste tööde ja kohustustega oleks mõistlik suuremad muudatused läbi teha, sest praegune päevaplaan ei pruugi olla sinu jaoks parim lahendus. Võimalik, et tuleb ette ametivahetus ning saad ennast karjäärialaselt laiendada. Ka kollektiivis võib ette tulla põhjalikke ümberkorraldusi. Igasugused muudatused on väga soodustatud, kuid ole ettevaatlik — olukord võib esialgu üsna petlik olla.

Suhted ja partnerlus

Suhetes võid soovida rohkem vabadust, samas sooviksid et partnerid oleksid kuidagi tavapärasemast erilisemad, šokeerivamad või lausa uuenduslikud. Võimalik, et läbi nende saadki endaga sisse viia positiivseid uuendusi. Välistatud pole partneri leidmine välismaalt või ühine reis kallimaga, soositud on pigem erilisemad, unikaalsemad ja teistsugused paigad — tavaline turistide meelispaik võib hoopis probleeme ja ebameeldivusi kaasa tuua.

Kodu ja pere

Sellel aastal on sinu kodu ja pere pigem seotud igapäevaste kohustustega või ka nende põhjalike muutmistega. Võid tunnetada suuremaid kohustusi ja piiranguid seoses lastega. Sünnipäevaeelsel ajal on soovitatav rohkem energiat kodustele toimetustele, remondile keskendada või lihtsalt koos perega rohkem liikuda, sest vastasel juhul ebameeldivaid tülisi ja vaidlusi ette tulla. Välistatud pole ka kodu ja pere laienemine.

Tervis

Igapäevaharjumustes oleks hea teha põhjalikke muudatusi, sest esineda võib ebameeldivaid haigusi. Võimalik, et pead just oma haiguse pärast elu ümber mängima.