Mees kurdab: terve mu perekond vihkab mind, sest ma ei teinud kingitust oma venna sündimata lapsele

 (64)
Mees kurdab: terve mu perekond vihkab mind, sest ma ei teinud kingitust oma venna sündimata lapsele
Foto: Shutterstock

"Meil on väga suur pere ja me oleme harjunud, et kõik teevad kingitusi kõigile. Meil oli väga tore jõuluistumine, kuni see võttis ootamatu pöörde - mu vennanaine avastas, et ma polnud teinud tema kõhubeebile kingitust ja terve perekond oli šokeeritud," avaldab üks mees allikas Daily Mail.

"Mu vennanaine on rase, tema tähtaeg on maikuus. Mulle poleks pähegi tulnud, et ma peaksin tegema kingituse lisaks vennale ja tema naisele ka veel lapsele, keda põhimõtteliselt tegelikult veel ju olemas ei ole!

Ma ei mõista. Kõik teised pereliikmed said sellest nii öelda allakirjutamata seadusest aru ja kuhjasid mu venna ja ta naise, kes saavad vanemateks alles MAIKUUS, kinkidega üle. Kinkidega sellele lapsele siis.

Minu meelest tehti hiljuti sellist asja katsikul.. või no nendel pidudel, kus tulevad kokku kõik naise sõbrannad ja õnnistatakse sisse titevarbad.

Kuidas ma oleks pidanud teadma, et kõik eeldavad, et ma pean tegema kingi kellelegi, keda pole veel meiega? Absurd ju.

Ma üritasin seda seletada, aga mitte keegi ei mõistud mind ja mu ema oli isegi šokeeritud, et kuidas ma küll sain nii hoolimatu olla ja raseda naise tundeid riivata.

Täitsa lõpp. Ma saan aru, et hormoonid ja muud värgid, aga see titt on ära hellitatud juba enne sündimist!"

Allikas: Daily Mail