Mida teha siis kui jõulude tähistamine kõne alla ei tule, ent tahaks ikkagi midagi vahvat ette võtta?

 (3)
Mida teha siis kui jõulude tähistamine kõne alla ei tule, ent tahaks ikkagi midagi vahvat ette võtta?
Unsplash/ freestocks

Kuigi enamik meist hüppab juba lähenevate pühade ootuses üles-alla, leidub ka neid, keda advendiaeg täitsa külmaks jätab, kuna neil on täitsa ükskama. Samas on ka vahepealsed, kellel pole kombeks tähistada, ent see tekitab kummalise tunde. Niisiis mida teha, kui perekonnal pole kombeks jõule pidada või endal pole enam viitsimist, ent üleüldine ootusärevus tekitab tunde, et tahaks ka ise midagi erilisemat teha.

1.Mine mujale
Kuna pühade puhul antakse niiehknaa vabad päevad, on tark seda ära kasutada ja kuskile reisile põrutada. See ei peakski olema üldse kuskile kaugele, ka Eestis on ju veel avastamata kohti. Samas kui rahakott lubab, siis miks mitte vaadata Instagramis teiste pilte sombusest ilmast, olles ise palmi all soojas ja kokteile rüübates.

2.Puhkus sotsiaalmeediast
Mida ei näe, pole olemas! Seega kui teiste tähistamine nukrust tekitab, peida tehnika ära. Niikuinii soovitatakse vahepeal stepsel välja tõmmata ja mitte kogu aeg võrgus olla. Miks mitte siis teha seda nüüd pühade ajal. Lisaks mõelda vaid, kui palju saab tehtud, kui ei kuluta aega sotsiaalmeediale. See on ideaalne võimalus võtta kätte lemmikraamat ja see ühe jutiga läbi lugeda, minna sportima või sortida ära kõik sahtlid. Võimalusi on piiritult!

Seotud lood:

3.Vabatahtlikuks
Kui sa jõule ei tähista, võid andmise ajast ikka osa võtta. Paljud supiköögid, Toidupank ja loomade varjupaigad ei ütle lisakätest kindlasti ära. See ei tähenda jõuludest osavõtmist, vaid tekitab südames sooja tunde, et teed midagi head.

4.Uus traditsioon
Vali kolmest eeltoodust midagi või mõtle välja midagi täiesti teistsugust. Peaasi, et sellest saaks iga-aastane tava, mil oled rõõmus, ümbritsetud kallitest inimestest ja tunned end hästi!