Minu ilusaim hetk: me istusime autos ja embasime teineteist ning lihtsalt mõlemal pisarad voolasid...


Minu ilusaim hetk: me istusime autos ja embasime teineteist ning lihtsalt mõlemal pisarad voolasid...
Photo by Jez Timms on Unsplash

Ootame Naisteka lugejatelt lugusid nende südantsoojendavatest hetkedest, mõnusatest mälestustest ja ilusatest hetkedest. Evelin teeb otsa lahti ja kirjutab ühest momendist, mil ta sai täpselt aru, mida armastus tegelikult tähendab!

Tahtsin ka rääkida millestki, mis minul südame soojaks teeb ja tuju rõõmsamaks muudab.
Nimelt olime oma kaaslasega 1,5 aastat koos olnud, kui ta pidi oma kodumaale reisile minema kuuks ajaks. Me olime kogu aeg nii lahutamatud olnud ja ikka öelnud iga päev neid ilusaid sõnu teineteisele (ma armastan sind jne). Kuid sellel päeval, kui ta lahkuma pidi, panid need sõnad meid mõlemaid tönnima nagu väiksed lapsed, kes lahutatakse igaveseks..
Me istusime autos ja embasime teineteist ning lihtsalt mõlemil pisarad voolavad ja ei saa muid sõnu suust kui et ”..see vist ongi tõeline armastus”.
Kui sa oled inimesega kogu aeg koos, siis tundub iga väike lahusolek kuidagi nii suur asi… ja sellistel hetkedel sa tegelikult mõistad, mis on armastus ning mida see tunne sinuga teeb!
See mälestus jääb mulle igaveseks meelde ja praegu sellele tagasi mõeldes tundub see kuidagi nii totter ja isegi naljakas :) Aga armastus suudab ka suured tugevad mehed nutma panna ja oma tundeid välja ütlema!

Saada ka sina meile oma lugu: AUHINNAMÄNG | Teeme jõuluootuse helgemaks! Kirjuta meile oma jõuluimedest ja südantsoojendavatest hetkedest, mille eest oled elu lõpuni tänulik