Naine meenutab: kuidas Maire Aunaste mind kaalu kaotama inspireeris

 (1)
Auhinnamäng!
Maire Aunaste
Maire AunasteFoto: Rauno Volmar

Naistekas on käimas jutuvõistlus, kus palusime teil kirjutada naisest, kes teid kõige rohkem inspireerinud on. Kirjutada tasub, sest auhinnaks on luksuslikud tooted Filorgalt! Esimese loo saatis meile Kristel, kelle elu muutus täielikult tänu ühele telesaatele.

Mõned head aastad tagasi oli Maire Aunastel saade “Meie”. Saate teema võis olla seotud kaalulangetuse ja ülekaaluga seonduv, täpselt enam ei mäletagi. Olin sel ajal ise ka ülekaaluline ja mitte vähe. Maire ütles, et teda aitas see kui ta ühel hetkel otsustas, et kuu aja jooksul sööb kõike, aga peale kella 18:00 enam ei söö. Näidati veel tema pilti ajast, kui ta ise veidi priskem oli.

See oli väga inspireeriv. Proovisin sama ja see õnnestus. Siiani kasutan seda nippi. Kui on vaja suveks mõned kilod kergemaks saada, see toimib. Aastatega olen ka hakanud oma toitumist jälgima ja käin ka jõusaalis. Niiet sellist ülekaalu kui tollal oli ,enam ei ole olnud.

Hämmastav kui palju üks lause või pilt võib su elu muuta.

Saada ka sina oma lugu ja võida auhind! Vaata lähemalt: Kirjuta meile naisest, kes on sind kõige rohkem inspireerinud ja võida väga luksuslik kingitus Filorgalt!