Sära kui kuusepuu! Veebipood pakub jõulude puhul eriti temaatilisi nibukleepse

 (7)
Sära kui kuusepuu! Veebipood pakub jõulude puhul eriti temaatilisi nibukleepse
Unsplash / Avantgarde Concept

Poed on taas täis jõuluteemalist punast pesu, ent see on juba liiga harilik? Lase rindadel tugikaartest puhata ja peida nipleid hoopis pühadeteemaliste nibukleepsude abil!

Ilmselt on enamik puutunud kokku silikoonist nibukleepsudega, mida avara lõikega kleitide puhul tarvis on ja mis muudavad rindade välimuse tulnukalikuks. Briti veebipood Boohoo tuli välja hoopiski jõuluteemaliste kleepsudega, mida tahaks suisa tervele maailmale näidata! Kuigi hetkel on alla viie euro maksvad rinnakaunistused veebipoest välja müüdud, tulevad need suure tõenäosusega enne suuri pühasid taas letti.

Kuvatõmmis / Boohoo.com

Nibukleepsud on nagu väikesed jõulupärjakesed, mis tavaliselt ustele riputatakse. Antud puhul aga hoopiski rindadele! Kleepsudel on punased ja rohelised sädelevad pallikesed ning keskel kaks kellukest. Siiski tasub neid kandes meeles pidada, et üle kaheksa tunni kleepse peal ei tohiks pidada. Enne külge kleepimist tasuks ka katsetada ega kaunistused allergilist reaktsiooni ei tekita, sest nibud on teadupärast üsna tundlikud!