Südamlik jõululugu: jäin saatuse tahtel bussist maha ja kohtasin paar tundi hiljem oma eluarmastust

 (15)
Südamlik jõululugu: jäin saatuse tahtel bussist maha ja kohtasin paar tundi hiljem oma eluarmastust
Panthermedia, Scanpix

Naistekas on käimas auhinnamäng, mille raames me kõigilt teilt, head lugejad, armsaid, naljakaid ja toredaid jõuluteemalisi mälestusi ootame. Auhinnapakkidesse paneme üllatused Dove`lt (juuksehoolduskomplekt), Oriflame` ilt (True Perfection kinkekomplekt) ja Avon`ilt (Anew Hydro Advance ja Nutri Advance näokreemikomplekt). Lisaks leiavad võitjad kinkekottidest Taimi ja Ago Uuesoo horoskoobiraamatu “Horoskoop 2015. Saatuslik aasta” kirjastuselt Tulip OÜ.

Siin on Heidi armas ja südamlik mälestus:

Minu jõululugu on kirjapildis küll üsna lühike, aga kestab juba rohkem kui 25 aastat!

Oli 26. detsember, teise jõulupüha õhtu. Pidin sõitma Tartust Eesti teise otsa oma emale külla. Kuna aga buss ei väljunud, siis otsustasin veeta öö sõbranna juures, et siis hommikul vara esimese bussiga startida. Kuna kell oli alles 8 õhtul ja meil oli üsna igav, siis rääkis mu sõbranna mind nõusse ning läksime kõrvaltänavasse ühele noormehele külla.

Ukse avaski üks kena ja armas kutt, kes mind viisakalt sisse palus. See oli mõlemapoolne armastus esimesest silmapilgust! Vestlesime kogu öö, hommikul saatis ta mu bussi peale. Ja nüüd täitus meil 25 aastat abielu. Vot see on üks tõeline jõuluime!

Kirjuta sinagi meile oma armas mälestus ja võida äge auhind!