Võta armsast traditsioonist šnitti! See on vanamoodne komme, millest kuninglik perekond jõulupühade aegu jätkuvalt lugu peab

 (1)
Võta armsast traditsioonist šnitti! See on vanamoodne komme, millest kuninglik perekond jõulupühade aegu jätkuvalt lugu peab
Facebook / Royal Family

Kuninganna Elizabeth II on tuntud oma traditsioonide lembuse poolest. Kui enamik inimesi on jõulukaartide saatmise heitnud ajaloo prügikasti, siis kuninglikus perekonnas on selline komme endiselt hinnas, kirjutab ajakiri Hello.

Monarh ja tema kaasa prints Philip saadavad iga aasta umbes 750 kaarti, mis tavaliselt kujutab kuninglikku perekonda. Alla on kirjutanud Elizabeth R ja Philip. Esimesena saavad kaardi paari lähikondlased ehk pere ja sõbrad, lisaks ka kuningliku perekonna alluvad ja Commonwealthi maade peaministrid. Lisaks saadab Philip välja veel 200 kaarti organisatsioonidele, mis talle südamelähedased.

Ka William ja Kate võtavad armsast traditsioonist osa ning saadavad lähikondsetele jõulukaardi. Lisaks saavad tänukaardi fännid, kes neile on jõulusoovid edastanud. Mullu oli jõulukaardiks perepilt ühes laste prints George’i ja printsess Charlotte’iga. Sel aastal lisandub pildile aga noorim võsuke prints Louis. Ka prints Harry ja Meghan plaanivad abiellununa hakata traditsiooni elus hoidma. Suure tõenäosusega valivad nad kaardiks mõne pildi nende maikuus toimunud pulmapeost.