Võta šnitti! Victoria Beckhami jõulukuusk on sama luksuslik nagu tema disainitud riidedki


Võta šnitti! Victoria Beckhami jõulukuusk on sama luksuslik nagu tema disainitud riidedki
Instagram / @ victoriabeckham

Victoria Beckham on tänavu õite varakult juba jõulumeeleolus. Tema Londoni Doveri tänava kauplus on täies ehtes ning lahke inimesena jagas ta pilte sellest ka oma Instagrami konto vahendusel.

Instagram / @ victoriabeckham

Terve pood on kui jõulumaa – toas on suur kuusk ja terve lagi on kaetud dekoratsioonidega. Disaini autor on Victoria sõnul Harry's Bar, mis on üks Londoni luksuslikematest eraklubidest. "Sel pühadehooajal tõi Harry's Bar roosa ja rohelise meie Doveri tänava poodi. Tulge vaatama," kutsus moedisainer fänne. "Loodan, et teile meeldib see sama palju kui mulle!"

On juba ammu teada, et Victoria on suur jõulude fänn ning ta on intervjuudes maininud, et kuueliikmelises peres on pühad täielik kaos. Tema ja jalgpallistaar Davidi peres kasvab neli last – Brooklyn, Romeo, Cruz ja Harper. Naine kõneles ajakirjale Vogue, et katsub küll jõululaua ise katta, ent pole kokkamises just kõige osavam. "Ma lihtsalt ei oska. Üks lastest just ütles, et emme teeb asju suure armastusega. See on väga armas, et lapsed mu kohutavate toitude kohta niiviisi ütlevad."