FOTO | Milliseid boonuseid sinu ülemus sulle võimaldab? Üks Eesti tööandja lubas tasuta tätoveeringuid

 (35)
FOTO | Milliseid boonuseid sinu ülemus sulle võimaldab? Üks Eesti tööandja lubas tasuta tätoveeringuid
Foto: KALEV LILLEORG

Mida lubab keskmine tööandja lisaks palgale? Tasuta kohvi? Kodukontorit? Nojah, tavaline. Tele2 lubas aga juhtkonna praktikantidele tasuta tätoveeringuid.

Kui Tele2 juhi Chris Robbinsi käsi ilustavad tätoveeringud sümboliseerivad tema isiklikke väärtuseid, siis nüüd on tindiga kaetud ka kaks Tele2 juhtkonna praktikanti.

Aasta eest startinud praktikaprogrammi saatis lubadus, et praktika lõpuks on sarnaselt ettevõtte tegevjuhile ka noortel võimalus endale tööandja kulul tätoveering teha. Kolmest tütarlapsest kaks seda võimalust ka kasutasid.

“Tahtsin kindlasti ägedast praktikast mälestuse kaasa võtta. Seega lasingi sarnaselt Chrisile minu jaoks olulise väärtuse endale binaarkoodis käe peale tätoveerida,” rääkis Tele2 tegevjuhi praktikant Kristi-Maria. Finantsdirektori praktikandi Heidi tätoveeritud väike lind kannab samuti sügavamat sõnumit — sümboliseerib julgust ning meenutab tema ema.

Lahe kompensatsioonipakett või lihtsalt lollus? Nõuad enda tööandjalt samuti tätoveeringud välja? Või hoopis midagi vingemat?